theme wordpress
 

باشگاه مشتریان سپاهان

باشگاه فولاد مبارکه سپاهان

پر افتخارترین تیم تاریخ لیگ برتر ایران با چهار مقام قهرمانی و اولین تیم ایرانی است که به فینال لیگ قهرمانان آسیا و تنها تیمی است که به جام باشگاه‌های جهان در سال ۲۰۰۷ میلادی راه یافت.
این تیم پرافتخارترین تیم دهه ۱۳۸۰ فوتبال ایران و اولین و تنها باشگاهی است که توانست در فصل ۹۱-۹۰ برای دومین بار از عنوان قهرمانی خود در لیگ برتر دفاع کند و برای سومین سال متوالی قهرمان شود.
سپاهان با این سه قهرمانی تنها تیمی است که توانسته در تاریخ لیگ‌های فوتبال ایران سه بار متوالی قهرمان لیگ برتر فوتبال ایران شود.
سپاهان در ایران به عنوان باشگاهی با مدیریت با ثبات، ساختار مناسب٬ منظم و اصولی شناخته شده است و با قهرمانی در فصل ۸۲-۸۱ به عنوان اولین قهرمان غیر تهرانی در تاریخ لیگ‌های فوتبال ایران به سلطه بی‌چون و چرای تیم های پایتخت پایان داد و به پرچمدار فوتبال ایران تبدیل شد.
همچنین حضور تیم سپاهان در لیگ قهرمانان اسیا در فصل پیش رو می تواند فرصت بسیار مناسبی برای بهره برداری های تبلیغاتی باشد.

هواداران سپاهان متعصب ترین هوادارن فوتبال

بر اساس نظرسنجی های انجام شده و امارهای غیر رسمی اعلام شده سپاهان پرطرفدارترین تیم دربین تیمهای غیر تهرانی شناخته شده است.
طبق آمار موجود در باشگاه و کانون هواداران تا بحال حدود 500 هزار نفر هوادار در استان اصفهان شناسایی و سازماندهی شده اند که با توجه به محدودیتهای جغرافیایی و … تعداد هواداران واقعی این باشگاه تا حدود 1.5 میلیون نفر در سطح استان تخمین زده میشوند.
شرکت رهیاب الکترونیک ایرانیان با تکیه بر 10 سال تجربه خود در زمینه های بانکی، پرداخت های الکترونیک و تبلیغات هدفمند و در سال 97 طرح هم افزایی برندینگ را با مدیرعامل و کارشناسان باشگاه سپاهان مطرح نمود که با استقبال خوبی از طرف ایشان روبرو گردید.
هدف اصلی این طرح ترکیب برند باشگاه سپاهان با محصولات و برندهای موفق در سطح استان اصفهان و ایجاد قدرت ترکیب برند و هدایت و تشویق هواداران باشگاه به استقبال بیشتر از کالا یا خدمات بنگاههای اقتصادی استان اصفهان که در طرح مشارکت دارند می باشد. از آنجایی که پیراهن تیم دارای محدودیت های زیادی برای جذب اسپانسر و حامیان مالی دارد و بیش از یک یا دو اسپانسر نمیتوانند از این فضای تبلیغاتی استفاده نمایند و با توجه به درخواستهای زیادی که برای کسب این جایگاه وجود دارد، رقابت بسیار بالایی در اعلام قیمت و حضور تبلیغاتی ایجاد شده که عملا بسیاری از برندها و بیزنس ها توانایی پرداخت این مبالغ را ندارند.
مجریان این پروژه با ارائه این طرح امکان حضور در عرصه تبلیغاتی با مبالغ پرداختی منطقی برای تعداد بیشتری از بنگاههای اقتصادی حاضر در بازار را فراهم نموده است.
در ادامه با توضیحات بیشتر و تشریح روند فعالیت و امکانات و موقعیتهایی که می تواند برای این بنگاههای اقتصادی فراهم گردد مورد بررسی بیشتر قرار خواهد گرفت:

شرکت رهیاب الکترونیک ایرانیان مجری طرح ساماندهی همیاران و حامیان مالی و معنوی باشگاه سپاهان:

شرکت رهیاب با امضاء قراردادی به مدت دو سال به عنوان مجری انحصاری ساماندهی همیاران و حامیان مالی و معنوی باشگاه سپاهان مشخص گردید.
در این طرح کلیه صاحبان مشاغل و بنگاههای اقتصادی استان اصفهان می توانند با حمایت مالی و معنوی از باشگاه سپاهان باعث پیشرفت و رونق کسب و کار خود شوند.
این طرح به صورت شناور و بسیار کاربردی می تواند پل ارتباطی 1 میلیون هوادار باشگاه با کسب کار همیاران باشد.

طرح پیشنهادی به همیاران:

این طرح متشکل از یک مثلث فعالیت می باشد که هر یک وظایف و تعهدات خود را داشته و در ازای این تعهدات، امکانات خاصی را در اختیار می گیرد:
ارتباط بین این سه راس مثلث همواره برقرار می باشد در واقع این یک فرایند تکرارشونده می باشد. در اکثر فعالیتهای اقتصادی و تبلیغاتی شرکت سرویس گیرنده در ازای مبلغ پرداختی از خدمات و موقعیتهای شرکت سرویس دهنده استفاده می نماید ولی در این فرایند ارتباط بین طرفین قرارداد و استفاده از موقعیتهای موجود و بهره برداری های تبلیغاتی به مدت 1 سال ادامه دارد.
سرویس گیرنده برای بهره برداری تبلیغاتی خود در مدت قرارداددرخواستی ارائه می نماید، سرویس دهنده پس از وصول و بررسی درخواست تاییدیه های لازم را صادر نموده و درخواست تایید شده را به مجری طرح تحویل می دهد. مجری براساس استانداردهای موجود طراحی های لازم را انجام و محصولات تبلیعاتی را به مصرف کننده تحویل می نماید.

وظایف و تعهدات همیار:

همیار پس از بررسی طرح و توافقات مالی و امضاء قرارداد سه جانبه با مدیریت باشگاه سپاهان و شرکت رهیاب، مبالغ مورد توافق را به حساب معرفی شده در قراداد واریز مینماید.
پس از این مرحله همیار میتواند به صورت نامحدود در مدت زمان 1 سال از برند باشگاه در تبلیغات خود بهره برده و موجبات رونق اقتصادی خود و تیم فوتبال سپاهان را فراهم نماید.
همیار برای هرگونه فعالیت تبلیغاتی نیاز به اخذ مجوز از نمایندگان باشگاه و شرکت رهیاب می باشد. این بدان منظور است که حدود استفاده از برند باشگاه از میزان تعیین شده در قرارداد سه جانبه فراتر نرود و همچنین شرکت رهیاب با طراحی یکسان و حفظ هارمونی طرح های تبلیغاتی موجبات توسعه برند را برای هر دو مجموعه تسهیل نماید.

همیار میتواند در بسیاری از موارد ازجمله موارد زیر استفاده های تبلیغاتی نماید:

نصب تابلو با طرح باشگاه سپاهان در فروشگاهها و نمایندگی های فروش خود در سطح استان.
همیار می تواند از عنوان حامی مالی و معنوی باشگاه برای برند خود در تبلیغات محیطی، بیلبوردها، فاکتورها، بنرها، نمایشگاههای فروش و ….. استفاده نماید.

 • همیار میتواند در تبلیغات تلویزیونی خود از نام باشگاه سپاهان جهت افزایش اثربخشی و نفوذ پیام خود استفاده نماید.
 • همیار میتواند تبلیغات خود را در جهت حمایت از ورزش و تیم محبوب استان اصفهان معطوف نماید
 • همیار میتواند در فضای داخلی فروشگاهها و نمایشگاهای فروش خود از برند باشگاه سپاهان بهره برداری تبلیغاتی نماید.
 • همیار می تواند از نام، لوگو و رنگ سازمانی باشگاه (زرد طلایی) در تبلیغات، برند، لباس فرم پرسنل فروش و … خود استفاده نماید.
 • همیار در دیگر مواردی که به صلاحدید مدیریت و کارشناسان تبلیغاتی خود میتواند مفید واقع گردد نیز اجازه دارد با هماهنگی دیگر طرفین قرارداد اقدام نماید.

نکته مهم : لازم به ذکر است تمامی موارد فوق پس از اخذ مجوز و تاییدیه های لازم از نمایندگان باشگاه و شرکت قابل اجرا می باشد.

وظایف و تعهدات باشگاه فولاد سپاهان و شرکت رهیاب الکترونیک ایرانیان:
 • باشگاه سپاهان با همکاری شرکت رهیاب الکترونیک ایرانیان در ازای مبلغی که بابت حمایت مالی از همیار دریافت می نماید فعالیتها و مجوزهای زیر را برای همیار فراهم می آورد:
 • درج نام، آدرس، عکس محصولات و فضای کسب و کار و مشخصات دیگر در سایت همیاران باشگاه و اختصاص یک صفحه وب در سایت مذکور برای تبلیغات
 • تشویق، ترغیب و هدایت 500 هزار نفر هوادار متعصب باشگاه سپاهان به خرید و استفاده از کالا و خدمات همیار جهت ارتقاء فروش و افزایش مشتریان کسب و کار همیاران
 • طراحی و نصب تابلو با طرح، رنگ و لوگودر محل فروشگاه ها یا مراکز فروش طرف قرارداد
  معرفی همیار در اپلیکیشن اختصاصی هواداران باشگاه که در حدود 500 هزار نفر از خدمات، اخبار و مزایای آن استفاده خواهند کرد.
 • درج نام کسب و کار همیار در قسمت فروشگاههای طرف قرارداد باشگاه در اپلیکیشن اختصاصی هواداران با امکان فیلتر بر اساس صنف و آدرس و امکان هدایت فرد تا محل مذکور.
 • صدور مجوزهای لازم جهت بهره برداری های تبلیغاتی همیار در تابلوها، بیلبوردها و تبلیغات تلویزیونی بنا به صلاحدید همیاران.

در ادامه لیست حامیان باشگاه جهت بهره برداری هوادارن ارائه میگردد:

اینجا وارد صفحات پذیرندگان خواهیم شد.

لینک این نقطه باید در اختیار سایت باشگاه سپاهان قرار گیرد.