قوانین و مقررات

کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از سایت شرکت رهیاب الکترونیک ایرانیان را دارند ، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند.

عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.

بند 1

افراد برای عضویت در سایت باید به قسمت عضویت مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام‌خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، لینک تایید عضویت برای آنان ارسال می‌شود که کاربران با کلیک نمودن آن، مراحل عضویت را تایید می‌کنند.

تبصره 1

کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.

تبصره 2

کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

تبصره 3

عضویت در سایت رهیاب الکترونیک ایرانیان رایگان است.

بند 2

کاربر نباید در سایت اظهاراتی (Comment) را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی‌شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را  از دست می‌دهد.

چرا باید ما را انتخاب کنید؟

secure-shield(1)
امنیت سرویس‌ها

رهیاب الکترونیک با ابزارهای روزآمد؛ سیاست‌های امنیتی استاندارد؛ سخت‌افزارهای امنیتی برتر؛ حداکثر امنیت را برای شما به ارمغان می‌آورد.

support(1)
پشتیبانی مداوم

در هر ساعتی از شبانه روز درخواست خود را برای پشتیبانی رهیاب الکترونیک ارسال کنید، همکاران ما در اسرع وقت پاسخگوی شما هستند.

chat(1)
خدمات متنوع

یکی از ذغدغه‌های رهیاب ارائه خدمات نوین و به روز میباشد،که این امر باعث گردید ما در تمام ساعت روز خدمتگذار شما باشیم.

رضایت مشتریان ما از اهمیت والایی برخوردار است

13060638

تعداد کل تراکنش ها

23403

تراکنش‌های اینترنتی

463197

تراکنش‌های موبایلی

12574039

کارتخوان فروشگاهی

فروشگاه اینترنتی